Šedý plecháček Thoughtful Gardener Dig For Victory

Šedý plecháček Thoughtful Gardener Dig For Victory

Prohrabte se pro vítězství. Nebo aspoň k tomuhle plecháčku.Tento plecháček z nerezové oceli od Thoughtful Gardener se výborně hodí na zasazení bylinek a umístění někam na okno, nebo jiné viditelné místo. Bude krásnou ozdobou každého bytu či domu.Pokud nejste zrovna zahrádkářský typ, určitě si z tohoto plecháčku vychutnáte výborný šálek čaje nebo kávy. Ideální je do práce, kde vám ho kolegové nerozbijí a budou závidět.Materiál: nerezová ocelObjem: 500 mlRozměry: výška - 9 cmNení vhodný do myčky a mikrovlnky. Před prvním použitím doporučujeme omýt jarovou nebo mýdlovou vodou.

Kód zboží: 95164

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, jaro, kvalitní, léto, na d

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šedý plecháček Thoughtful Gardener Dig For Victory" je Thoughtful Gardener. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Thoughtful Gardener, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 63 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 259 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šedý plecháček Thoughtful Gardener Dig For Victory - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, jaro,  kvalitní,  léto,  na d
Šedý plecháček Thoughtful Gardener Dig For Victory
Podobné módní zboží