Šeková knížka splněných přání ZOOT Originál pro ženy

Šeková knížka splněných přání ZOOT Originál pro ženy

Darujte jí všechno, co si kdy přála (a bála si o to říct), v ceně jednoho oběda!Zapomeňte na diamantové náhrdelníky a snubní prsteny - za pouhých 99 Kč jí dáte VŠECHNO, CO SI PŘEJE.Šeková knížka splněných přání obsahuje celkem 30 poukázek, které si ta, které ji věnujete, může kdykoliv vybrat. Jednoduše poukázku ze šekové knížky vytrhne a dá vám ji, abyste jí ji “proplatili”.CO JÍ TÍMTO DÁRKEM SPLNÍTE?Večeře při svíčkách, masáž, snídaně do postele, tanec teď a tady, poškrábu tě na zádech, máš volný den, společný víkend bez internetu, pohádka na dobrou noc, pohlídám děti, jdeme spolu za kulturou, neptám se, jestli nemáš dost kabelek a bot, uznám, že jsi měla pravdu, striptýz, dnes uklidím já, přijdu brzy, dnes tě budu rozmazlovat, dodělám resty v domácnosti, nebudu ti mluvit do řízení, společná koupel, rozesměju tě, společné vaření, odpovím ti, dnes budu chodit po bytě nahý, budu ti naslouchat, pochválím tě za tři věci, budu dávat prkýnko dolů,   zkusíme spolu něco poprvé, společný kurz tance, dnes si něco přej ty, něco ze ZOOTu.+ 5 prázdných šekových listů, kam můžete sami dopsat něco osobnějšího. Pokud jí naopak něco z výše uvedených přání nechcete dát, není nic jednoduššího než danou poukázku z šekové knížky předem vytrhnout.Chtěli byste něco podobného dostat od ní? Řekněte si o pánskou verzi!Rozměr: 16,5 cm x 7 cmProvedení: Lepená vazba, metalická pantonová barva, perforace listů pro snadné otrhávání.

Kód zboží: 44286

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Různé,, dárek k valentýnu, dárek k vánocům, dárek k výročí ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Šeková knížka splněných přání ZOOT Originál pro ženy" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 45 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Šeková knížka splněných přání ZOOT Originál pro ženy - BYDLENÍ A DESIGN, Různé,, dárek k valentýnu,  dárek k vánocům,  dárek k výročí ,
Šeková knížka splněných přání ZOOT Originál pro ženy
Podobné módní zboží