Set náušnic a řetízku s vyměnitelnými přívěsky Pierre Cardin

Set náušnic a řetízku s vyměnitelnými přívěsky Pierre Cardin

Pierre Cardin je jednou z nejproslulejších osobností fashion průmyslu a také stejnojmenná francouzská značka oblečení a módních doplňků.Jestli jste jedna z těch puntičkářek, co každý svůj pečlivě vybíraný outfit završí vhodnými šperky, pak jistě budete značku Pierre Cardin milovat. Ta totiž nabízí kazety a sety s několika tvary šperků, jež lze vzájemně kombinovat a navíc jsou cenově dostupné.Konkrétně v této sadě najdete řetízek, na němž můžete střídat různé přívěsky - obdélník se zirkonky, elegantní dvě linie spojené kamínkem a kosočtverec také s vsazeným zirkonem.K přívěskům pak podle nálady můžete zvolit mezi šesti páry náušniček. Ty jsou obdélníkové buď se zirkonem nahoře nebo dole, čtvercové se zirkonem uprostřed, kytičky, kuličky nebo samotné zirkony.Materiál: rhodium (hypoalergenní)

Kód zboží: 33470

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, sety,, dárek, dárky pro ženy, náhrdelníky,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Set náušnic a řetízku s vyměnitelnými přívěsky Pierre Cardin" je Pierre Cardin. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Pierre Cardin, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : rhodium (hypoalergenní) Kód zboží: 33470 Objevte více dámské

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 67 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 989 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Set náušnic a řetízku s vyměnitelnými přívěsky Pierre Cardin - ŽENY, Hodinky a šperky, sety,, dárek,  dárky pro ženy,  náhrdelníky,
Set náušnic a řetízku s vyměnitelnými přívěsky Pierre Cardin
Podobné módní zboží