Set tří pozlacených náhrdelníků do páru s náušnicemi Pierre Cardin

Set tří pozlacených náhrdelníků do páru s náušnicemi Pierre Cardin

Nechte se okouzlit leskem a třpytem šperků od značky Pierre Cardin.Pro všechny straky a parádnice tu máme nabídku sady, která obsahuje tři pozlacené sety náhrdelníku a náušnic. Jeden je oválný s růžovými detaily a k němu patří kuličky do uší. Dalším setem je náhrdelník se srdcem se zirkony pro romantičky a náušničky ve zmenšené verzi přívěsku. Třetici pak uzavírá náhrdelník se stylovým vintage klíčem a jednoduché "pecky" s kamínky.Set dostanete v jedné krabičce, ve které se skrývají tři samostatné krabičky. Takže si třeba můžete jeden set  nechat a zbylými dvěma udělat někomu radost.Materiál: rhodium (hypoalergenní)

Kód zboží: 33473

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, sety,, dárek, dárky pro ženy, náhrdelník,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Set tří pozlacených náhrdelníků do páru s náušnicemi Pierre Cardin" je Pierre Cardin. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Pierre Cardin, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? rhodium (hypoalergenní) Kód zboží: 33473 Objevte více dámské

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 65 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 989 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Set tří pozlacených náhrdelníků do páru s náušnicemi Pierre Cardin - ŽENY, Hodinky a šperky, sety,, dárek,  dárky pro ženy,  náhrdelník,
Set tří pozlacených náhrdelníků do páru s náušnicemi Pierre Cardin
Podobné módní zboží