Silikonová forma Silikomart Big Rose

Silikonová forma Silikomart Big Rose

Květinky "k sežrání".

Silikonová forma od největšího evropského výrobce silikonových forem Silikomart je vhodná na přípravu sladkých i slaných jídel, která se připravují pečením nebo chlazením.

Je vytvořená ze 100% kvalitního potravinářského silikonu, který je naprosto netoxický, bez zápachu a chuti a odolá teplotám od -60 °C až do +230 °C.

Forma je vhodná do plynové, elektrické, teplovzdušné i mikrovlnné trouby a do ledničky i mrazáku.

Výhody: - není ji potřeba vymazávat tukem ani posypávat moukou, nelepí se a jídlo se dá snadno vyklopit - snadno ji umyjete teplou vodou a je vhodná i do myčky - je pružná a ohebná, takže i lehce skladovatelná - má patentovaný bezpečnostní obdélník, díky kterému spolehlivě drží tvar a nic z ní nevyteče - neklouže po povrchu, takže se nikdy nestane, že by vám "ujela" z pracovní desky - dlouhá životnost

Objem: - 6 x 115 ml

Rozměry: - cca 30 x 17,5 x 4 cm - každý dortík 7,6 x 4 cm

Materiál: - potravinářský silikon

TIPY: - před prvním použitím formu umyjte horkou vodou (50°C) nebo ji dejte do myčky - při prvním použití formu vymažte olejem, abyste "probudili" její přirozený nelepivý efekt (pak už to nebude nikdy potřeba)

Kód zboží: 44639

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pečení a vaření,, pečení , růže, silikon, si

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Silikonová forma Silikomart Big Rose" je Silikomart. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Silikomart, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - potravinářský silikon TIPY:, - před prvním použitím formu umyjte horkou vodou (50°C) nebo ji dejte do myčky, - při prvním použití formu vymažte olejem, abyste "probudili"

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 32 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 259 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Silikonová forma Silikomart Big Rose - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pečení a vaření,, pečení ,  růže,  silikon,  si
Silikonová forma Silikomart Big Rose
Podobné módní zboží