Skládací stolička Remember Globetrotter

Skládací stolička Remember Globetrotter

Tak trochu jiný domov! Originální značka Remember vyrábí osobité doplňky do domácnosti, které z vás udělají designového fajnšmekra.  Skládací stolička Remember Globetrotter svým vzhledem připomíná cestovní kufr vášnivého dobrodruha. Krabice je vyrobena z bytelného kartonu a jednoduše se pár pohyby složí i rozloží. Hodit se bude jako židlička pro nečekané návštěvy, odkládací stolek nebo prostě jako netradiční dekorace. A nemusíte se bát, že by se pod vámi složila jak domeček z karet (což by se u starožitného kufru snadno mohlo stát), protože má nosnost až 200 kg.

Rozměry: 32,5 x 32,5 x 44,4 cm Materiál: vlnitá lepenka Nedoporučuje se používat pro skladování věcí.

Kód zboží: 39456

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, design, do bytu, do domácnosti,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Skládací stolička Remember Globetrotter" je Remember. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Remember, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : vlnitá lepenka, Nedoporučuje se používat pro skladování věcí. Kód zboží: 39456 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 65 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Skládací stolička Remember Globetrotter - BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, design,  do bytu,  do domácnosti,
Skládací stolička Remember Globetrotter
Podobné módní zboží