Skládací stolička Remember Jungle s nádechem přírody

Skládací stolička Remember Jungle s nádechem přírody

Jasně, mohli byste si udělat doma dekoraci z bedny od banánů. Ale řekněte, vypadala by tak stylově jako tahle od designové značky Remember?

Krabice Remember Jungle vám domů vnese trochu té přírody. Neboli když nemůžete jít do přírody vy, příroda přijde za vámi. Krabice je vyrobena z bytelného kartonu a jednoduše se pár pohyby složí. Hodit se bude jako židlička pro nečekané návštěvy, odkládací stolek nebo prostě jako netradiční dekorace. A až budete potřebovat víc prostoru, stačí jí jednoduše zase rozložit. A nemusíte se bát, že by se pod vámi složila jak domeček z karet, protože má nosnost až 200 kg.

Rozměry: 32,5 x 32,5 x 44,4 cmMateriál: vlnitá lepenkaNedoporučuje se používat pro skladování věcí. 

Kód zboží: 38985

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, do bytu, doplněk, džungle,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Skládací stolička Remember Jungle s nádechem přírody" je Remember. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Remember, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : vlnitá lepenka, Nedoporučuje se používat pro skladování věcí.  Kód zboží: 38985 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Skládací stolička Remember Jungle s nádechem přírody - BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, do bytu,  doplněk,  džungle,
Skládací stolička Remember Jungle s nádechem přírody
Podobné módní zboží