Skládací stolička Remember Signale

Skládací stolička Remember Signale

Obyčejná krabice? Omyl, je to originální kousek, který by mohl směle konkurovat výstavním exponátům v muzeu s moderním uměním. 

Skládací krabice Remember Signale v hravém barevném provedení je vyrobena z bytelného kartonu a jednoduše se pár pohyby složí. Hodit se bude jako židlička pro nečekané návštěvy, odkládací stolek nebo prostě jako netradiční dekorace. A až budete potřebovat víc prostoru, stačí jí jednoduše zase rozložit a schovat třeba pod postel. A nemusíte se bát, že by se pod vámi složila jak domeček z karet, protože má nosnost až 200 kg.

Rozměry: 32,5 x 32,5 x 44,4 cmMateriál: vlnitá lepenkaNedoporučuje se používat pro skladování věcí. 

Kód zboží: 38978

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, dekorace, design, do bytu,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Skládací stolička Remember Signale" je Remember. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Remember, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : vlnitá lepenka, Nedoporučuje se používat pro skladování věcí.  Kód zboží: 38978 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 79 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Skládací stolička Remember Signale - BYDLENÍ A DESIGN, Doplňky do bytu,, dekorace,  design,  do bytu,
Skládací stolička Remember Signale
Podobné módní zboží