Skype konečně dostupné i pro telefony s Androidem

Skype konečně dostupné i pro telefony s Androidem

Zatím jste si přes oblíbené Skype, tedy prográmek pro internetovou (video)telefonii, z Android telefonů zavolat nemohli. Tedy až na výjimky u amerického operátora Verizon.

Nyní je již dle oznámení společnosti aplikace Skype zdarma dostupná pro všechny mobily s Androidem ve verzi 2.1 a 2.2. Což bohužel také znamená, že na starších verzí (například Android 1.6) Skype fungovat nebude.

Jen pro pořádek dodáme, že se Skype můžete volat zdarma přes internet, pokud jste připojeni přes vysokorychlostní internet na Wi-Fi nebo 3G. Videohovory i volání je zcela zdarma, pokud hovor probíhá mezi dvěma Skype čísly. Ale dovoláte se i na mobilní či pevné linky, nicméně to už zdarma není. Jestli jste ale často v dosahu rychlého internetu, vyjde vás takové volání rozhodně levněji, než přes klasické GSM.

Kód zboží: 9081

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Skype konečně dostupné i pro telefony s Androidem" je Skype. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Skype, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 0 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Skype konečně dostupné i pro telefony s Androidem - ,
Skype konečně dostupné i pro telefony s Androidem
Podobné módní zboží