Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem

Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem

Mrkněte na tento žhavý kousek "Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem (David-Vacanze)" patřící mezi "Plavky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní dvoudílné plavky - spodní díl, z exkluzivní letní kolekce David-Vacanze. Se stahovacím efektem bříška! Designed in Italy.

Luxusní dvoudílné plavky - spodní díl, z exkluzivní letní kolekce David-Vacanze. Se stahovacím efektem bříška! Designed in Italy.

Pevnější dvouvrstvý plavkový materiál, příjemný a rychleschnoucí Kalhotky klasického střihu, s vyšším pasem a Tummy control efektem Tummy control má za následek stažení a vyhlazení rizikové partie bříška Boky jsou mírně řasené - odvádí pozornost od rizikových partií

Vytvořte si dokonalý plážový outfit!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi plavky, tankiny, dvojdílné plavky, plavky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem" je David-Vacanze. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky David-Vacanze, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 85% polyamid, 15% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 599 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem - Plavky, Tankiny,  Dvojdílné plavky,  Plavky
Spodní díl italských plavek 5470C1 se stahovacím efektem
Podobné módní zboží