Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2

Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2

Mrkněte na tento žhavý kousek "Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2 (David-Vacanze)" patřící mezi "Akce týdne".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní dvoudílné plavky - spodní díl, z exkluzivní letní kolekce David-Vacanze. Se stahovacím efektem bříška! Designed in Italy.

Luxusní dvoudílné plavky - spodní díl, z exkluzivní letní kolekce David-Vacanze. Se stahovacím efektem bříška! Designed in Italy.

Pevnější dvouvrstvý plavkový materiál, příjemný a rychleschnoucí Kalhotky klastického střihu, s vyšším pasem a Tummy control efektem Tummy control má za následek efekt stažení a vyhlazení rizikové partie bříška Vrchní barevná část kalhotek je volnější, a tak rafinovaně odvádí pozornost od rizikových patrií

Vytvořte si dokonalý plážový outfit!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi akce týdne, outlet, plavky - outlet.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2" je David-Vacanze. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky David-Vacanze, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 85% polyamid, 15% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 478 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2 - Akce týdne, Outlet,  Plavky - Outlet
Spodní díl plavek se stahovacím efektem 5450E2
Podobné módní zboží