Sportovní legíny Trixi

Sportovní legíny Trixi

Mrkněte na tento žhavý kousek "Sportovní legíny Trixi (Basbleu)" patřící mezi "Legíny".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámské příjemné elastické legíny Trixi, se systémem odvodu tělesné vlhkosti. Ideální na sportovní aktivity!

Dámské příjemné elastické legíny Trixi, se systémem odvodu tělesné vlhkosti. Ideální na sportovní aktivity!

Legíny jsou z vysoce elastického hladkého mikrovlákna, s unikátním povrchem odvádějícím tělesnou vlhkost Legíny mají speciální tmavé zóny, které jsou naprosto prodyšné - tím snižují riziko zapaření Vyšší pas se všitou širokou měkkou gumou v tunýlku Dokonalý slim fit střih, délka ke kotníkům

Užívejte si sportování stylově a v komfortu!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi legíny, oblečení a doplňky, sportovní oblečení, dámské sportovní oblečení, legíny, kalhoty, šortky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sportovní legíny Trixi" je Basbleu. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Basbleu, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 85% polyester, 15% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 132 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sportovní legíny Trixi - Legíny, Oblečení a doplňky,  Sportovní oblečení,  Dámské sportovní oblečení,  Legíny,  kalhoty,  šortky
Sportovní legíny Trixi
Podobné módní zboží