Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno

Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno

Mrkněte na tento žhavý kousek "Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno (MrsFitness)" patřící mezi "Sportovní prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Sportovní podprsenka/top Hana z mikrovlákna. Patentovaný systém Meryl®!

Sportovní podprsenka/top Hana z mikrovlákna. Patentovaný systém Meryl®!

MID SUPPORT - střední stupeň opory ideální na cyklistiku, in-line brusle, jogging, lyžování, spinning apod. Sportovní podprsenka je perfektně uzpůsobená na sport - košíčky mají pevné výztuže (vyjímatelné) a široká ramínka Pevný spodní lem, stejně jako na zádech spojená ramínka poskytují perfektní oporu a držení Příjemné nošení zajišťuje materiál z mikrovlákna s patentovaným Meryl® systémem, který odvádí tělesnou vlhkost od těla a urychluje tak proces schnutí látky a ochlazování pokožky

Zde Vám poradíme, jak vybrat správnou sportovní podprsenku či top, podle sportovní aktivity a s tím spojené potřebné míry opory.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi sportovní prádlo, dámské spodní prádlo, sportovní prádlo, podprsenky a topy.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno" je MrsFitness. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky MrsFitness, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 86% polyamid, 14% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 113 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 412 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno - Sportovní prádlo, Dámské spodní prádlo,  Sportovní prádlo,  Podprsenky a topy
Sportovní podprsenka Hanawi mikrovlákno
Podobné módní zboží