Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy

Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy

Mrkněte na tento žhavý kousek "Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy (Hanna Style)" patřící mezi "Stahovací prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Stahovací kalhotky s vysokým pasem, z inovativní bezešvé kolekce Bonded. S unikátními lepenými lemy, které neproznačují!

Stahovací kalhotky s vysokým pasem, z inovativní bezešvé kolekce Bonded. S unikátními lepenými lemy, které neproznačují!

SOFT CONTROL- lehký stupeň stažení, s vyhlazujícím efektem rizikových partií Bezešvé kalhotky klasického střihu, s mírně zvýšeným pasem - efektivně stahují zadeček, boky a podbříšek Bezešvé mikrovlákno s unikátní technologií lepených lemů, které neproznačují pod oblečením Flexibilní pevnější materiál se správně vytvaruje podle těla, nikde netvoří nevzhledné záhyby Jsou velmi příjemné, proto jsou ideální i na sportovní aktivity Materiál navíc obsahuje výtažek z Aloe vera a jojobového olej - zanechává pokožku jemnou a vyživenou! Lemy nohaviček lepené, pas bezešvý zvýšený - velmi pružný! Oblast klínu mírně zesílena

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi stahovací prádlo, dámské spodní prádlo, kalhotky, stahovací kalhotky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 80% polyamid, 20% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 92 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy - Stahovací prádlo, Dámské spodní prádlo,  Kalhotky,  Stahovací kalhotky
Stahovací bezešvé kalhotky - lepené lemy
Podobné módní zboží