Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa

Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa

Mrkněte na tento žhavý kousek "Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa (Hanna Style)" patřící mezi "Bezešvé prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámské bezešvé body.

Dámské bezešvé body.

MID CONTROL - střední stupeň stažení, s tvarujícím a formujícím efektem rizikových partií Zeštíhluje bříško a boky, které pak působí pevněji a štíhleji Maskuje příznaky celulitidy Spodní část se zapíná pomocí patentů Dekolt je hluboce vykrojený tak, aby byl pod prsa a nepřekrýval podprsenku Ramínka jsou posuvná a elastická Inovativní materiál MicroClima s přídavkem iontů stříbra umožňuje pokožce dýchat a nabízí další výhody - rychle schne, drží tvar a velikost a je odolný proti žmolkování

 

  

Více informací o funkčním prádle Hanna Style

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi bezešvé prádlo, dámské spodní prádlo, stahovací prádlo, stahovací efekt bříška a boků.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 75% polyamid, 25% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 51 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa - Bezešvé prádlo, Dámské spodní prádlo,  Stahovací prádlo,  Stahovací efekt bříška a boků
Stahovací body s ÚZKÝMI RAMÍNKY-pod prsa
Podobné módní zboží