Stahovací kalhotky Eccellente

Stahovací kalhotky Eccellente

Mrkněte na tento žhavý kousek "Stahovací kalhotky Eccellente (Envie)" patřící mezi "Stahovací prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámské stahovací bezešvé kalhotky s vysokým pasem. Made in Italy!

Dámské stahovací bezešvé kalhotky s vysokým pasem. Made in Italy!

MID CONTROL - střední stupeň stažení, s tvarujícím a formujícím efektem rizikových partií Kalhotky jsou vyrobeny ze zdvojeného (od pasu k bokům) měkkého funkčního mikrovlákna, které zajistí pohodlné celodenní nošení Bezešvé mikrovlákno neproznačuje pod oblečením, vytvaruje se podle těla a nikde netvoří nevzhledné záhyby Systém in-out tělo dokonale obepne a krásně vytvaruje pas, boky a zadeček Zvýšený a zdvojený pas až pod prsa, díky kterému kalhotky dokonale padnou Vnitřní strana pasu má silikonovou úpravu povrchu, díky čemuž se kalhotky nehrnou Lemy nohaviček pružné, měkké Oblast klínu mírně zesílená Kalhotky zajistí zmenšení o jednu velikost!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi stahovací prádlo, dámské spodní prádlo, stahovací prádlo, stahovací efekt bříška a boků.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 62% elastan, 38% polyamid

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 149 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stahovací kalhotky Eccellente - Stahovací prádlo, Dámské spodní prádlo,  Stahovací prádlo,  Stahovací efekt bříška a boků
Stahovací kalhotky Eccellente
Podobné módní zboží