Stahovací kalhotky Preciosa

Stahovací kalhotky Preciosa

Mrkněte na tento žhavý kousek "Stahovací kalhotky Preciosa (WOLBAR)" patřící mezi "Stahovací efekt bříška a boků".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Stahovací kalhotky Preciosa s vysokým pasem, zdobené lesklou krajkou. Pro dokonalé vytvarování postavy!

Stahovací kalhotky Preciosa s vysokým pasem, zdobené lesklou krajkou. Pro dokonalé vytvarování postavy!

MID CONTROL - střední stupeň stažení, s tvarujícím a formujícím efektem rizikových partií Kalhotky jsou z mikrovlákna s vysokým podílem elastanu, který dodává látce pružnost Díky tomu se perfektně přizpůsobí postavě, krásně ji obepnou a vytvarují pas, boky i bříško Vysoký pas je podložený širší prádlovou gumičkou Nohavičky jsou z lesklé krajky Klín je pro větší komfort zesílený bavlněnou látkou

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi stahovací efekt bříška a boků, dámské spodní prádlo, stahovací prádlo, stahovací efekt bříška a boků.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stahovací kalhotky Preciosa" je WOLBAR. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky WOLBAR, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 58% polyamid, 42% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 61 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 559 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stahovací kalhotky Preciosa - Stahovací efekt bříška a boků, Dámské spodní prádlo,  Stahovací prádlo,  Stahovací efekt bříška a boků
Stahovací kalhotky Preciosa
Podobné módní zboží