Stahovací korzet Talia Plus

Stahovací korzet Talia Plus

Mrkněte na tento žhavý kousek "Stahovací korzet Talia Plus (Mitex)" patřící mezi "Akce týdne".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Stahovací korzet Talia Plus s tvarujícím efektem. Z pevného elastického mikrovlákna!

Stahovací korzet Talia Plus s tvarujícím efektem. Z pevného elastického mikrovlákna!

MAX CONTROL - vysoký stupeň stažení, s výrazným stahovacím efektem rizikových partií, zeštíhlí postavu dokonce až o 2 velikosti! Ušit je z pevného elastického mikrovlákna, které tělo jemně obepne a stáhne V přední části má látka jemný vzorek Z vnitřní části je podložený pružnou síťovinou Zeštíhluje a formuje postavu – pas, boky a bříško O pevné držení a dokonalé tvarování postavy se postarají všité svislé kostice táhnoucí se od pasu vzhůru Korzet se zapíná na břiše na řadu háčků s dvoupolohovou volbou stažení Sama si můžete regulovat velikost korzetu Široká ramínka a vykrojený dekolt, aby korzet nepřekrýval podprsenku Ve spodní části všitá pružná prádlová gumička Délka k oblasti boků

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi akce týdne, dámské spodní prádlo, stahovací prádlo, stahovací efekt bříška a boků.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stahovací korzet Talia Plus" je Mitex. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Mitex, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 76% polyamid, 24% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 68 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stahovací korzet Talia Plus - Akce týdne, Dámské spodní prádlo,  Stahovací prádlo,  Stahovací efekt bříška a boků
Stahovací korzet Talia Plus
Podobné módní zboží