Středně velká oranžová kabelka do ruky Tamaris Rainbow

Středně velká oranžová kabelka do ruky Tamaris Rainbow

Dokonalá kabelka opravdu existuje!Německá značka Tamaris přišla s novou kabelkou, která opravdu stojí za hřích. Má ideální rozměry, je velice kvalitní a zárověň ohromně krásná. Tato středně velká oranžová kabelka do ruky se hodí pro každou ženu a do každé situace. Můžete s ní vyrazit jak do práce, tak na rande či s ní brouzdat po městských ulicích. Kabelka má originální vzhled a typicky ženskou barvu takže si můžete být jistá, že vám jí kdejaká žena bude závidět.Materiál: 100% polyesterRozměry: 30 x 23 x 14 cmZOOTí tip: V kabelce by se krásně vyjímala velká béžová peněženka stejné značky.

Kód zboží: 82045

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, jaro, kabelka, léto, podzi

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Středně velká oranžová kabelka do ruky Tamaris Rainbow" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 42 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Středně velká oranžová kabelka do ruky Tamaris Rainbow - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, jaro,  kabelka,  léto,  podzi
Středně velká oranžová kabelka do ruky Tamaris Rainbow
Podobné módní zboží