Stříbrná placatka z nerezové oceli Hook Line and Sinker

Stříbrná placatka z nerezové oceli Hook Line and Sinker

Jednou za čas si i gentleman vyrazí z kopejtka.Placatka v kapse nemusí nutně znamenat, že se chystáte prvoplánově se vož... opít. Správný gentleman má po ruce placatku naplněnou kvalitní pálenkou, když sedí se ženou na vyhlídce nad městem a začne přituhovat. Správný gentleman má po ruce placatku, když je jeho milé ouvej.Jaké další gentlemanské důvody ještě vymyslíte?Placatka je zabalena v pěkné dárkové krabičce, hodí se tedy také jako dárek pro správného gentlemana.Materiál: 100% nerezová ocelObjem: cca 140 mlRozměry: výška - 10 cmPoužití: výhradně pro alkoholické nápoje!

Kód zboží: 94996

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní, léto, na ven, ne

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrná placatka z nerezové oceli Hook Line and Sinker" je Hook Line and Sinker. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hook Line and Sinker, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 729 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrná placatka z nerezové oceli Hook Line and Sinker - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní,  léto,  na ven,  ne
Stříbrná placatka z nerezové oceli Hook Line and Sinker
Podobné módní zboží