Stříbrná velká kabelka OJJU

Stříbrná velká kabelka OJJU

OJJU je závislost. Ale krásná závislost! Tahle česká značka se inspiruje světovými trendy a klade důraz na vysokou kvalitu provedení a estetiku. Pokud patříte mezi milovnice velkých kabelek, tak tuhle si zamilujete. Navíc je v designové stříbrné barvě, která ovládá letošní přehlídková mola.Vejdou se do ní dokumenty o formátu A3 (ano, opravdu!) a spoustu dalších našich nezbytností, které potřebujeme k životu mimo domov. Zapíná se na zip. Kabelka je vyrobena ve Španělsku, kde se klade důraz na opravdovou kvalitu.

Materiál: syntetická kůže Rozměry: 41 x 38 x 12 cmdélka ucha - 44 cm

Kód zboží: 65955

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní, jaro, kabelka,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrná velká kabelka OJJU" je OJJU. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky OJJU, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetická kůže, , Rozměry41 x 38 x 12 cm, délka ucha - 44 cm Kód zboží: 65955 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrná velká kabelka OJJU - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní,  jaro,  kabelka,
Stříbrná velká kabelka OJJU
Podobné módní zboží