Stříbrné pánské hodinky s černým koženým páskem Tommy Hilfiger

Stříbrné pánské hodinky s černým koženým páskem Tommy Hilfiger

Americký luxus ocejchovaný tradicí značky Tommy Hilfiger!Tyto analogové hodinky mají ciferník vyrobený z kvalitní nerezové oceli. Černý kožený pásek má 9 dírek, skvěle tak padnou každému zápěstí.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - hodinky mají tři malé ciferníky, ve kterých najdete aktuální den v týdnu, datum a 24hodinový ciferník- tachymetrHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 4 x 4 x 1 cmšířka pásku - 2 cmobvod při zapnutí na poslední dírku - cca 20 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66435

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrné pánské hodinky s černým koženým páskem Tommy Hilfiger" je Tommy Hilfiger. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tommy Hilfiger, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 145 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 5 479 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrné pánské hodinky s černým koženým páskem Tommy Hilfiger - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kvalitní,
Stříbrné pánské hodinky s černým koženým páskem Tommy Hilfiger
Podobné módní zboží