Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli Diesel

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření. Masivní ciferník má černou barvu a ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 30 m, 3 ATM, 3 BAR), nevadí jim déšť, nebo postříkání vodou. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníčku v místě, kde se obvykle nachází číslo 3. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 30 minut- duální čas - hodinky mají ještě jeden malý ciferník s vlastním nastavením času, díky kterému můžete sledovat čas také na jiném místě naší planetyHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Každý ciferník má vlastní korunku.Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2,1 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66354

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, hodinky, kvalitní, luxusní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 119 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli Diesel - MUŽI, Hodinky,, hodinky,  kvalitní,  luxusní,
Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli Diesel
Podobné módní zboží