Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Tommy Hilfiger

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Tommy Hilfiger

Americký luxus ocejchovaný tradicí značky Tommy Hilfiger!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní lesklé nerezové oceli. Pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - hodinky mají tři malé ciferníky, ve kterých najdete aktuální den v týdnu, den v měsíci a 24hodinový ciferníkHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas.Celá tato paráda je zabalena v luxusní krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 4 x 4 x 1 cmšířka pásku - 2 cmobvod - cca 20 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66432

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, hodinky, kvalitní, luxusní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Tommy Hilfiger" je Tommy Hilfiger. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tommy Hilfiger, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 56 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 5 479 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Tommy Hilfiger - MUŽI, Hodinky,, hodinky,  kvalitní,  luxusní,
Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Tommy Hilfiger
Podobné módní zboží