Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s duálním časem Tommy Hilfiger

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s duálním časem Tommy Hilfiger

Americký luxus ocejchovaný tradicí značky Tommy Hilfiger!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní lesklé nerezové oceli a mají modrý ciferník. Pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- datumovka - hodinky ukazují aktuální den v měsíci- režim duálního času - pomocí čudlíku nad korunkou (při vytažení korunky na první stupeň) si nastavíte čas jiného pásma (hodí se třeba na daleké dovolené, abyste věděli, kolik hodin je doma)Hodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas.Celá tato paráda je zabalena v luxusní krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 4,5 x 4,5 x 1 cmšířka pásku - 2 cmobvod - cca 20 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66417

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s duálním časem Tommy Hilfiger" je Tommy Hilfiger. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tommy Hilfiger, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 5 479 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s duálním časem Tommy Hilfiger - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kvalitní,
Stříbrné pánské hodinky z nerezové oceli s duálním časem Tommy Hilfiger
Podobné módní zboží