Stříbrno-černé pánské hodinky se silikonovým páskem Tommy Hilfiger

Stříbrno-černé pánské hodinky se silikonovým páskem Tommy Hilfiger

Americký luxus ocejchovaný tradicí značky Tommy Hilfiger!Tyto kombinované (analogové + digitální) hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně. Černý silikonový pásek má 9 dírek, padne tak každému zápěstí.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- elektrické podsvícení displeje- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/100 vteřiny, max. 24 hodin- kalendář- budík s alarmemHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 4 x 4 x 1 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66405

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, | Černá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrno-černé pánské hodinky se silikonovým páskem Tommy Hilfiger" je Tommy Hilfiger. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tommy Hilfiger, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 59 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 5 479 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrno-černé pánské hodinky se silikonovým páskem Tommy Hilfiger - MUŽI, Hodinky,, | Černá,  |,
Stříbrno-černé pánské hodinky se silikonovým páskem Tommy Hilfiger
Podobné módní zboží