Stříbrno-černé pánské kombinované hodinky z nerezové oceli Tommy Hilfiger

Stříbrno-černé pánské kombinované hodinky z nerezové oceli Tommy Hilfiger

Americký luxus ocejchovaný tradicí značky Tommy Hilfiger!Tyto kombinované (analogové + digitální) hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- elektrické podsvícení displeje- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 24 hodin- kalendář- budík s alarmemHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 4 x 4 x 1 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66414

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, | Stříbrná, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrno-černé pánské kombinované hodinky z nerezové oceli Tommy Hilfiger" je Tommy Hilfiger. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tommy Hilfiger, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 59 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 5 479 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrno-černé pánské kombinované hodinky z nerezové oceli Tommy Hilfiger - MUŽI, Hodinky,, | Stříbrná,  |,
Stříbrno-černé pánské kombinované hodinky z nerezové oceli Tommy Hilfiger
Podobné módní zboží