Stříbrno-černý náramek INVUU London

Stříbrno-černý náramek INVUU London

INVUU London je módní značka, která žije jen pro jedinou věc, a to jsou doplňky. Specifikuje módu hlavně pro moderní ženy a dívky. Dejte tak najevo svou ženskost, svou jedinečnost. Buďte středem pozornosti nejen v Londýně, ale kdekoli na světě.

Doplňky jsou základ, proto abychom vyjádřili, kdo jsme.Stříbrno-černý náramek je minimalistický. Zajímavé jsou hned dva vzory, které jsou na náramku. Jeden představuje klasické kroužky a druhý je proplétaný.Zapínání je ve stříbrné barvě na magnetku.Materiál: bižuterieRozměry:délka - 19 cmšířka - 3,4 cm

Kód zboží: 90240

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské, dámský náramek, invuu,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Stříbrno-černý náramek INVUU London" je INVUU London . Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky INVUU London , je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : bižuterie

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 34 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 279 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Stříbrno-černý náramek INVUU London - ŽENY, Hodinky a šperky, náramky,, dámské,  dámský náramek,  invuu,
Stříbrno-černý náramek INVUU London
Podobné módní zboží