Světelný řetěz 20 světýlek Cable & Cotton Mocha Amor

Světelný řetěz 20 světýlek Cable  & Cotton Mocha Amor

Láska na první pohled? Možná. Ale co láska na druhý pohled, který věnujete tomuto světelnému řetězu, hned po zastrčení do zásuvky? Rozhodně! Cable & Cotton vám přináší produkt plný barev. Je to originální způsob jak přivést světlo, barvy a styl do vaší domácnosti. 

Jedná se o řetěz 20 žárovek, na které jsou navlečeny ručně vyráběné bavlněné koule. Je jen na vaší fantazii, kam tuto designovou záležitost umístíte! Vypadá skvěle v ložnici, v dětském pokoji či obyváku, ale také v různých skleněných vázách nebo na stolech.V Cable & Cotton pro vás vybrali ty nejkvalitnější žárovky. V případě, že vám žárovka přestane svítit, jednoduše ji vyměníte za jednu ze dvou náhradních.Set je v těchto barvách:- šedá- barva růže- lilková- čokoládově hnědá- khaki- světle růžováRozměry: - délka světelného řetězu 140 cm- délka kabelu od poslední koule po zásuvku 150 cm- mezera mezi jednotlivými lampami 14 cm- průměr lampy 6-7 cm- rozměry krabice (v cm) 38,5 x 24,5 x 6,5

Technické údaje:203 V / 50 Hz / 15.6 WKaždá lampa 12 V, 65 mA, 0.78

Návod na sestavení: 1) v kouli najděte dírku 2) prstem zlehka zatlačte na její okraj – objeví se průstřih (pokud tam není, snadno ho sami vytvoříte nůžkami) 3) jednoduše zastrčte žárovku dovnitř až po kabel 4) upravte polohu žárovky uvnitř zatáhnutím za oba konce kabelu do stran 5) A JE TO!

Můžete mrknout i na videonávod:

Kód zboží: 39966

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi , | Barevná, | Oranžová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světelný řetěz 20 světýlek Cable & Cotton Mocha Amor" je Cable & Cotton. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Cable & Cotton, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 36 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světelný řetěz 20 světýlek Cable  & Cotton Mocha Amor - , | Barevná,  | Oranžová,  |,
Světelný řetěz 20 světýlek Cable & Cotton Mocha Amor
Podobné módní zboží