Světle modré delší plavky s havajskými květy Blend

Světle modré delší plavky s havajskými květy Blend

Stylař obojživelný atakuje pláže.Můžete ho spatřit v těchto květovaných plavkách Blend, které ho vybavily odzbrojující originalitou. Navíc mu dávají možnost okupovat jak vodní, tak suchozemské prostředí. V obou se cítí extrémně pohodlně.Slovíčko blend znamená směs a dánská značka Blend je tomuto významu věrná. Nabízí totiž osvěžující koktejl plný ležérních a veselých trendy designů. My jsme neodolali a co vy?Materiál: 100 % polyesterRozměry pro vel.L:šířka v pase - 43 cmdélka - 53 cmDoporučujeme prát ručně ve vlažné vodě.

Kód zboží: 87375

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, plavky,, havajský vzor, jaro, květované,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle modré delší plavky s havajskými květy Blend " je Blend. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Blend, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100 % polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 411 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle modré delší plavky s havajskými květy Blend  - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, plavky,, havajský vzor,  jaro,  květované,
Světle modré delší plavky s havajskými květy Blend
Podobné módní zboží