Světle modré trenýrky Gloriette

Světle modré trenýrky Gloriette

Je známo, že ženy si už dávno „podvědomě“ nevybírají své partnery podle šancí na evoluční výhody a vyšší počet úspěšných potomků!

Co hraje klíčovou roli, při hledaní toho pravého?Pánové, všechno to zároveň stojí a padá na spodním prádle! Chcete-li vzít osud do svých rukou, vězte, že tyto luxusní trenýrky od Gloriette vás, ani vaše vyvolené nezklamou. Navíc jsou skvělé i na spaní. A pozor! Jak pro muže, tak i pro ženy! Proto je vemte rovnou dvakrát ;-)Trenýrky jsou ve světle modré barvě. V pase je elastická guma se dvěma odepínacími knoflíčky uprostřed. Poklopec se zapíná na jeden knoflíček.Mají níže střižený sed, tak se neděste, když vám přes pozadí budou o něco volnější. U stehen vám budou sedět perfektně.Materiál: 100% bavlna

Kód zboží: 39979

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle modré trenýrky Gloriette" je Gloriette. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gloriette, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna Kód zboží: 39979 Objevte více elegantní

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 35 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 349 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle modré trenýrky Gloriette - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, |,
Světle modré trenýrky Gloriette
Podobné módní zboží