Světle oranžový batoh Herschel Town

Světle oranžový batoh Herschel Town

Kdo by si dal meruňky?Tento retro kousek v jedinečné barvě nepotěší jen milovníky oranžových peckovic. Kanadská značka Herschel totiž kromě vytříbeného designu lpí také na praktičnosti.Batoh oplývá prostornou kapsou, která má přihrádku na 13" notebook, a menší kapsou se zipem na přední části. Uvnitř se nachází kontrastní podšívka s červenými námořnickými pruhy, která při každém pohledu rozveselí váš den. Velikost mid-volume je ideálně uzpůsobena ženám, školákům i mužům nebasketbalistům.

Materiály: polyester, PU, kovRozměry: 41 x 28 x 13 cm

Kód zboží: 93175

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, dámské, jaro, klasický střih,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle oranžový batoh Herschel Town" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y: polyester, PU, kov

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 80 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle oranžový batoh Herschel Town - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, dámské,  jaro,  klasický střih,
Světle oranžový batoh Herschel Town
Podobné módní zboží