Světle růžová lakovaná hladká kabelka LYDC

Světle růžová lakovaná hladká kabelka LYDC

Ani malá, ani velká, prostě akorát, akorát skvělá!LYDC menší kabelka ve světle růžovém odstínu a hladkém provedení je perfektním parťákem na večerní rande do kina, na víno s kamarádkami, či na poznávací procházku po městě.Perfektní členění na dvě hlavní kapsy, díky kterým udržíte v kabelce vše pod kontrolou. Odnímatelný popruh jako když najdete, až budete za jednu ruku držet vašeho vyvoleného a v druhé si ponesete sáčko.Rozměry: 35 x 23 x 10 cm Součástí balení je protiprachový sáček. Pro případ, že byste se někdy rozhodla vyměnit tuhle krásku za jinou a chtěla ji uložit do skříně, tak sáček zaručuje, že bude odpočívat v naprostém pohodlí.

Kód zboží: 97450

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Růžová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle růžová lakovaná hladká kabelka LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 34 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle růžová lakovaná hladká kabelka LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Růžová,  |,
Světle růžová lakovaná hladká kabelka LYDC
Podobné módní zboží