Světle růžová větší lesklá kabelka Gionni Olive

Světle růžová větší lesklá kabelka Gionni Olive

Kabelka, která našla inspiraci v kolébce módy, ve slunné Itálii. Minimalistický design z vás udělá maximální dámu. Kabelka, se kterou i váš business outfit vyzdvihnete do módních výšin. Ať už u sebe chcete mít knihu, čtečku nebo diář formátu A5 vše se vám do ní vejde. A na nepostradatelné drobnosti bylo také myšleno, uvnitř najdete 4 malé kapsy. Ke kabelce budou skvěle vypadat lodičky a košile stejně jako džíny a svetřík. 

Materiál: 100% PU

Rozměry: kabelka - 27 x 24 x 13 cm délka popruhu - max. 133 cm

Kód zboží: 91956

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, | Tyrkysová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle růžová větší lesklá kabelka Gionni Olive" je Gionni. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gionni, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% PU Rozměry, kabelka - 27 x 24 x 13 cm , délka popruhu - max. 133 cm Kód zboží: 91956 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 469 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle růžová větší lesklá kabelka Gionni Olive - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, | Tyrkysová,  |,
Světle růžová větší lesklá kabelka Gionni Olive
Podobné módní zboží