Světle šedé plastové balerínky Mel Dreaming

Světle šedé plastové balerínky Mel Dreaming

Elegance s roztomilou tváří.V těchto světle šedých balerínkách si budete připadat zase jako malá holka co se chystá poprvé do školy. Šedá barva je doplněna černým detailem "křídel" a mašličkou. Balerínky mají velmi aktuální trendy ostrou špičku, která rozhodně na módní špici nějaký ten čas vydrží.Jsou tak pohodlné, že je nebudete chtít sundat. Podtrhnou váš každodenní outfit, ať už to budou džíny nebo šaty. Boty značky Mel jsou mladší sestřičkou značky Melissa a společně mají jediný cíl, osladit svým nositelkám každý krok. A daří se jim to bravurně, boty jsou lehce ovoněné a krásně módní.Všechny boty jsou vyráběny ze speciálního materiálu Melflex, který je voděodolný, hypoalergení a recyklovatelný. Takže až se s nimi budete loučit, víte kam s nimi. Snadno se udržuje a vydrží vám věky. Materiál: Melflex (plast)

Kód zboží: 76363

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světle šedé plastové balerínky Mel Dreaming" je Mel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Mel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Melflex (plast) Kód zboží: 76363 Objevte více balerínky

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 106 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světle šedé plastové balerínky Mel Dreaming - ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Světle šedé plastové balerínky Mel Dreaming
Podobné módní zboží