Světlejší hnědé pánské kožené tenisky Bullboxer

Světlejší hnědé pánské kožené tenisky Bullboxer

Nizozemská značka Bullboxer si dost zakládá na tom, že boty jsou tou pomyslnou třešní na každém outfitu a navíc dokážou viditelně zvednout sebevědomí.

Tenhle model si jede ve sportovním, ale dělá to s elegantně vypilovanými detaily a špičkovou ručně zpracovanou kvalitou, takže je s klidem můžete vzít i na trochu neformálnější pracovní schůzku.

Bota má lehce vypolstrovaný kotník a jazyk, je vysoká 11,5 cm a podrážka má 2 cm. Různé barevné mapy a textury na kůži nejsou její vadou, ale naopak přirozenou předností, která dělá z každého páru unikát.

Materiál: vrchní – kůže vnitřní – textil podrážka – syntetika

Kód zboží: 77525

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Světlejší hnědé pánské kožené tenisky Bullboxer" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní – kůže, vnitřní – textil, podrážka – syntetika Kód zboží: 77525 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Světlejší hnědé pánské kožené tenisky Bullboxer - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, |,
Světlejší hnědé pánské kožené tenisky Bullboxer
Podobné módní zboží