Svítící podprsenka TB09-Lumino Glow - uni - champagne

Svítící podprsenka TB09-Lumino Glow - uni - champagne
Tato exkluzivní kolekce obsahuje fosforeskující částice, které ve tmě udělají z ženského těla smyslný a neodolatelný objekt přitažlivosti.Originální svítící podprsenka z luxusní kolekce French Boudoir.Krajková podprsenka, vyrobená z velmi jemného luxusního saténu ve spojení s hedvábím, Vás učiní smyslnou a originální. Její jedinečnost se projeví po zhasnutí, podprsenka se díky svému svítícímu efektu krásně rozzáří. Budete v ní vypadat neodolatelně a velmi sexy nejen v ložnici, ale i při každodenním nošení. Hedvábný satén obepínající obvod s krajkovými košíčky zdůrazní smyslnost každé ženy. Díky vynikající kvalitě zpracování a výroby zůstane tento svítící efekt funkční po celou dobu nošení.Jedině naše svítící prádlo z Vás vyčaruje zářivou hvězdu. Vyrobeno v Austrálii, materiál:80% Nylon, 10% Dorlastan, 10% Polyester.

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Svítící podprsenka TB09-Lumino Glow - uni - champagne" je Lumino Glow. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Lumino Glow, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Krajka Polyester Hedvábí Satén

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 203 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 919 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Svítící podprsenka TB09-Lumino Glow - uni - champagne - HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky, HOMEPAGE | Dámské spodní prádlo | Podprsenky
Svítící podprsenka TB09-Lumino Glow - uni - champagne
Podobné módní zboží