Svůdná košilka Brasiliana

Svůdná košilka Brasiliana

Mrkněte na tento žhavý kousek "Svůdná košilka Brasiliana (Passion)" patřící mezi "Erotické košilky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Erotická košilka z nejjemnějšího tylu a krajky. Probuďte v sobě dračici! Košilka je z lesklého mikrovlákna, zjemněného tylu a krajky v black&white provedení Tyl odhaluje, co se skrývá pod ním, ale zároveň nechává prostor pro fantazii Nevyztužené trojúhelníčkové košíčky zvýrazní velikost poprsí a působní maximálně svůdně Košíčky jsou lemované kraječkou, v dekoltu saténová služka Pevně přišitá ramínka s délkovým nastavením Délka košilky pod zadeček (závisí na výšce postavy) Součástí jsou tanga kalhotky na elastické gumičky

Erotická košilka z nejjemnějšího tylu a krajky. Probuďte v sobě dračici! Košilka je z lesklého mikrovlákna, zjemněného tylu a krajky v black&white provedení Tyl odhaluje, co se skrývá pod ním, ale zároveň nechává prostor pro fantazii Nevyztužené trojúhelníčkové košíčky zvýrazní velikost poprsí a působní maximálně svůdně Košíčky jsou lemované kraječkou, v dekoltu saténová služka Pevně přišitá ramínka s délkovým nastavením Délka košilky pod zadeček (závisí na výšce postavy) Součástí jsou tanga kalhotky na elastické gumičky

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické košilky, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, pro plnější tvary.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Svůdná košilka Brasiliana" je Passion. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Passion, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 81% polyester, 13% polyamid, 6% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 114 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Svůdná košilka Brasiliana - Erotické košilky, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Pro plnější tvary
Svůdná košilka Brasiliana
Podobné módní zboží