Svůdná košilka Thelma

Svůdná košilka Thelma

Mrkněte na tento žhavý kousek "Svůdná košilka Thelma (Hamana)" patřící mezi "Erotické košilky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Svůdná košilka Thelma z příjemné viskózy. Se zajímavě řešenou krajkou! Košilka je vyrobená z pohodlné viskózy a elastanu, který zaručuje vyšší pružnost materiálu v kombinaci s děrovanou krajkou (mírně průhledné) Krajka má na vnější straně sametově hebkou strukturu Trojúhelníčkové košíčky z jemné krajky, zakončené lesklým saténem Trojúhelníčkový střih košíčků zvýrazní velikost poprsí a působí maximálně svůdně Tenká a délkově nastavitelná ramínka Obvod podšitý pohodlnou prádlovou gumičkou Krajka je i v dolní části košilky Délka pod zadeček (závisí na výšce postavy) Zkombinujte si košilku se župánkem. Najdete jej v naší kolekci.

Svůdná košilka Thelma z příjemné viskózy. Se zajímavě řešenou krajkou!

Košilka je vyrobená z pohodlné viskózy a elastanu, který zaručuje vyšší pružnost materiálu v kombinaci s děrovanou krajkou (mírně průhledné) Krajka má na vnější straně sametově hebkou strukturu Trojúhelníčkové košíčky z jemné krajky, zakončené lesklým saténem Trojúhelníčkový střih košíčků zvýrazní velikost poprsí a působí maximálně svůdně Tenká a délkově nastavitelná ramínka Obvod podšitý pohodlnou prádlovou gumičkou Krajka je i v dolní části košilky Délka pod zadeček (závisí na výšce postavy)

Zkombinujte si košilku se župánkem. Najdete jej v naší kolekci.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické košilky, dámské spodní prádlo, Župany a pyžama, noční košilky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Svůdná košilka Thelma" je Hamana. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hamana, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 94% viskóza, 6% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 110 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 559 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Svůdná košilka Thelma - Erotické košilky, Dámské spodní prádlo,  Župany a pyžama,  Noční košilky
Svůdná košilka Thelma
Podobné módní zboží