Taška přes rameno Santoro London Ruby

Taška přes rameno Santoro London Ruby

Nevinnost sama! Při pohledu na tuhle roztomilou holčičku roztaje i ten největší bručoun. Po rozepnutí tašky přes rameno Santoro London Ruby najdete jednu kapsu na zip a jednu kapsu na telefon. Při nošení buďte opatrné - na zadní straně se schovává ještě jedna kočička! K elastické dlouhé gumičce s karabinkou si můžete připnout klíče, díky tomu odpadne jejich neustálé hledání - ty se vždy ztrácejí v tu nejnevhodnější dobu.  K tašce dostanete dva přívěšky - kožený s nápisem a dřevěný s vyrytým obrázkem. Rozměry: 34x28x6 cm, šířka velikostně upravitelného popruhu - 3 cm. Do tašky se vejdou desky velikosti A4. Materiál: přední strana s potiskem - 100% bavlnašedá část - 60% polyester, 40% vlnačerná část - 100% bavlnapodšívka - 90% polyester, 10% bavlnaDoporučeno čistit pouze vlhkým hadříkem.

Taška je šitá ručně, proto je každý kousek jedinečný a může se trochu lišit.

Kód zboží: 38693

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámská, jaro, kabelka, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Taška přes rameno Santoro London Ruby" je Santoro London. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Santoro London, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, přední strana s potiskem - 100% bavlna, šedá část - 60% polyester, 40% vlna, černá část - 100% bavlna, podšívka - 90% polyester, 10% bavlna, Doporučeno čistit pouze vl

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 65 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Taška přes rameno Santoro London Ruby - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, dámská,  jaro,  kabelka,  lét
Taška přes rameno Santoro London Ruby
Podobné módní zboží