Tělové dámské kožené boty s masivní podrážkou Bullboxer

Tělové dámské kožené boty s masivní podrážkou Bullboxer

Sebevíc propracovaný outfit mohou zkazit nevhodné boty.Proto je dobré o nich přemýšlet se stejnou důležitostí, jako třeba o šatech nebo kabelce. Nizozemská značka Bullboxer o tom ví své.V tělových botách rozhodně nešlápnete vedle, ať už vaše cesta povede kudykoliv.Už od pohledu se zdá, že přežijí vše.Náročnější cestování nejen po městě zvládnou hravě díky masivní podrážce.Pohodlí je jasná věc - vnitřní měkká zesílená výstelka to zařídí.

Materiál: vnější - 100% pravá kůže vnitřní - 50% textil, 50% pravá kůže podrážka - 100% syntetikaRozměry:výška podrážky - 3 cm

Kód zboží: 89685

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tělové dámské kožené boty s masivní podrážkou Bullboxer" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - 100% pravá kůže, vnitřní - 50% textil, 50% pravá kůže, podrážka - 100% syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 42 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tělové dámské kožené boty s masivní podrážkou Bullboxer - ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, |,
Tělové dámské kožené boty s masivní podrážkou Bullboxer
Podobné módní zboží