Termoska Disaster China Blue

Termoska Disaster China Blue

Krásná termoska nese vintage čínskou grafiku a víčko, které je zároveň praktickým kalíškem.

Už podle názvu je jasné, že si ji můžete brát opravdu kamkoli – na výlety i pikniky. Nebo si třeba navařte kafe do práce. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, váš nápoj zůstane v teplotě, kterou si zrovna zvolíte. 

Termoska má i praktické poutko na ruku, prostě "vzít a jít" – přece jen by byla škoda schovávat takovou krásu v tašce :)

Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocel

Rozměry:- 23,5 x 7 cmTermoska vám přijde zabalená v krabičce, hodí se tedy i jako dárek.Před prvním použitím doporučujeme omýt teplou vodou.

Kód zboží: 44955

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro, léto, modrá, nerezov

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Termoska Disaster China Blue" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel Rozměry:, - 23,5 x 7 cm, Termoska vám přijde zabalená v krabičce, hodí se tedy i jako dárek., Před prvním použitím doporučujeme omýt teplou vodou.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 166 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Termoska Disaster China Blue - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro,  léto,  modrá,  nerezov
Termoska Disaster China Blue
Podobné módní zboží