Termoska s hruškami Disaster Fruit Tree Pear

Termoska s hruškami Disaster Fruit Tree Pear

Krásná termoska, která vás bude doprovázet na cestách (a pokud si do ní dáte něco ostřejšího, tak uvidíte, že vám bude i hned veseleji ;-) ).Termoska Disaster Fruit Tree Pear se vám bude hodit na výlet,  piknik, na dovolenou, do práce, do školy, na procházku...prostě kamkoliv, až budete vyrážet za novým dobrodružstvím.Termoska je vybavená víčkem v hnědé barvě se závitem, který můžete taky využít jako kalíšek na pití. Díky poutku můžete termosku nosit pohodlně v ruce nebo si jí připnout k baťůžku. Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocelRozměry: 23,5x6,7 cm, délka poutka - 14 cmTermosku dostanete v papírové krabičce s potiskem a před použitím jí doporučujeme omýt teplou vodou.

Kód zboží: 40989

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro, léto, na piknik , na

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Termoska s hruškami Disaster Fruit Tree Pear" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 124 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Termoska s hruškami Disaster Fruit Tree Pear - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro,  léto,  na piknik ,  na
Termoska s hruškami Disaster Fruit Tree Pear
Podobné módní zboží