Tmavě hnědé kožené boty bugatti

Tmavě hnědé kožené boty bugatti

Značka bugatti vznikla už v roce 1947 jako výrobce kvalitních pánských obleků. Za ty desítky let se sortiment této značky podstatně rozšířil, důraz kladený na kvalitu a eleganci si však stále drží. Tmavě hnědé zimní boty budou to pravé pro ty, kteří chtějí mít v zimě nohy v suchu a teple a zároveň nechtějí ztratit ani špetku ze svého městského stylu.Šněrovací kožené boty mají stélku z umělé kožešiny, takže opravdu nezmrznete.

Materiály: vrchní část - kůže vnitřní část - kůže, textil podrážka - syntetika

Kód zboží: 59705

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, na zimu,, kožené boty, kvalitní, pánské boty,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě hnědé kožené boty bugatti" je bugatti. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky bugatti, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y:, vrchní část - kůže, vnitřní část - kůže, textil, podrážka - syntetika Kód zboží: 59705 Objevte víc

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 198 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě hnědé kožené boty bugatti - MUŽI, Boty, na zimu,, kožené boty,  kvalitní,  pánské boty,
Tmavě hnědé kožené boty bugatti
Podobné módní zboží