Tmavě hnědé pánské kožené boty Faguo Holly

Tmavě hnědé pánské kožené boty Faguo Holly

Jen si to představte - koupíte si něco kvalitního a stylového na sebe a navíc tím pomůžete přírodě. Francouzská značka Faguo má úžasnou filozofii:jeden zakoupený pár bot = jeden vysazený strom!Boty jsou šité z hnědé kvalitní kůže. Masivní podrážka ručí za to, že vás boty doprovodí po několik sezon. K pohodlné chůzi přispěje vypolstrovaná stélka a zpevněná pata. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: vrchní část - pravá kůžepodrážka - syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56032

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, kožené, kvalitní, pánské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě hnědé pánské kožené boty Faguo Holly" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? vrchní část - pravá kůže, podrážka - syntetika, Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evr

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě hnědé pánské kožené boty Faguo Holly - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, kožené,  kvalitní,  pánské,
Tmavě hnědé pánské kožené boty Faguo Holly
Podobné módní zboží