Tmavě hnědé pánské kožené kotníkové boty s kožešinou Bullboxer Freestyler

Tmavě hnědé pánské kožené kotníkové boty s kožešinou Bullboxer Freestyler

Nizozemská značka Bullboxer si dost zakládá na tom, že boty jsou tou pomyslnou třešní na každém outfitu a navíc dokážou viditelně zvednout sebevědomí.

Elegantně chlapský model z poctivě zpracované kůže s vnitřní umělou kožešinou dokonale kombinuje sportovní a městský styl.

Bota je vysoká 15,5 cm, podpatek 2,5 cm. Různé barevné mapy a textury na kůži nejsou její vadou, ale naopak přirozenou předností, která dělá z každého páru unikát.

Materiál: vrchní – kůže, textil vnitřní – textil + 60 % polyester, 40 % akryl podrážka – syntetika

Kód zboží: 77420

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, kotníkové,, jaro, kožené boty, kůže, p

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě hnědé pánské kožené kotníkové boty s kožešinou Bullboxer Freestyler" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní – kůže, textil, vnitřní – textil + 60 % polyester, 40 % akryl, podrážka – syntetika Kód zboží: 77420

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 167 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě hnědé pánské kožené kotníkové boty s kožešinou Bullboxer Freestyler - MUŽI, Boty, kotníkové,, jaro,  kožené boty,  kůže,  p
Tmavě hnědé pánské kožené kotníkové boty s kožešinou Bullboxer Freestyler
Podobné módní zboží