Tmavě modrá hedvábná kravata se žlutými pruhy Jack & Jones Owe

Tmavě modrá hedvábná kravata se žlutými pruhy Jack  & Jones Owe

Kravata do obleku bezpodmínečně patří, někdo jich má desítky, někdo tu pravou jedinou, nejdůležitější ale je, aby dobře vypadala a byla vyrobená z kvalitního materiálu. Značka Jack & Jones umí obojí. Šikmé proužky jsou kravatová klasika a tahle bude skvěle vypadat na bílé i tmavě modré košili.Materiál: 100% hedvábíRozměry:délka - 159 cmšířka v nejširší části - 7 cmČištění doporučeno pouze chemickou cestou.

Kód zboží: 67863

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, kravaty,, hedvábná kravata, jaro, kravata,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modrá hedvábná kravata se žlutými pruhy Jack & Jones Owe" je Jack & Jones . Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Jack & Jones , je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% hedvábí

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 43 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 659 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modrá hedvábná kravata se žlutými pruhy Jack  & Jones Owe - MUŽI, Doplňky, kravaty,, hedvábná kravata,  jaro,  kravata,
Tmavě modrá hedvábná kravata se žlutými pruhy Jack & Jones Owe
Podobné módní zboží