Tmavě modrá košile Selected Marvin Regular Fit

Tmavě modrá košile Selected Marvin Regular Fit

Což takhle ze sebe udělat mužného elegána, který ví, co se sluší, nosí a patří? Hm? Pokud máte důležité rande, radíme vám, abyste si dal sakra záležet! Vše máte připravené? Vykoupaný, oholený, navoněný? Co slovní zásoba? Témata (kdyby náhodou řeč vázla)? Tak jestli je tohle vše ready, tak se nezapomeňte převléci z domácího na zmíněného elegána! Tmavě modrá košile je opravdu dobře ušitá, značka Selected je mistrem v oboru. Má klasický střih, límeček, zapínání na knoflíky a navíc se skvěle kombinuje.Materiál: 100% bavlnaDoporučeno prát na 40° C.

Kód zboží: 45043

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, neformální,, jaro, košile, kultura, kva

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modrá košile Selected Marvin Regular Fit" je Selected. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Selected, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna, , Doporučeno prát na 40° C., Kód zboží: 45043 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 69 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 939 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modrá košile Selected Marvin Regular Fit - MUŽI, Košile, neformální,, jaro,  košile,  kultura,  kva
Tmavě modrá košile Selected Marvin Regular Fit
Podobné módní zboží