Tmavě modrá mělká miska Pantone Universe

Tmavě modrá mělká miska Pantone Universe

Z této misky půjde mlsání ještě snadněji. :-)Přesvědčte se sami!Představujeme vám tmavě modrou univerzální misku od značky Pantone Universe.Rozměry: 37 cm průměr, 5,7 cm výškaobjem 5,5 l Materiál:melamin (tvrzená umělá hmota, velmi odolný vůči mechanickému poškození)

Kód zboží: 40236

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Misky a talíře,, do kuchyně, doplněk, doplněk do bytu,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modrá mělká miska Pantone Universe " je Pantone Universe. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Pantone Universe, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, melamin (tvrzená umělá hmota, velmi odolný vůči mechanickému poškození)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 679 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modrá mělká miska Pantone Universe  - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Misky a talíře,, do kuchyně,  doplněk,  doplněk do bytu,
Tmavě modrá mělká miska Pantone Universe
Podobné módní zboží