Tmavě modré semišové lodičky na klínku Tamaris

Tmavě modré semišové lodičky na klínku Tamaris

Stylově a pohodlně!Lodičky na klínku jsou takovou pohodlnou, ale stejně elegantní náhradou vysokých podpatků.Tyto "semišky" od Tamaris si zamilujete. Mají pohodlnou koženou stélku, která vám zajistí pohodlí po celý den.

Německá značka Tamaris si získala svoji dlouholetou popularitu hlavně díky dostupným trendy kouskům, které jsou i kvalitní a šetrné k našim nožkám.Materiál:vnější - textilvnitřní - kůže, textil, syntetikapodrážka syntetika

Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 49889

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na klínku,, elegantní, jaro, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Tmavě modré semišové lodičky na klínku Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - textil, vnitřní - kůže, textil, syntetika, podrážka syntetika, Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědno

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 146 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Tmavě modré semišové lodičky na klínku Tamaris - ŽENY, Boty, na klínku,, elegantní,  jaro,  kvalitní,
Tmavě modré semišové lodičky na klínku Tamaris
Podobné módní zboží